Crab War Apk İndir (Sınırsız İnci)
Icon

Crab War Apk İndir (Sınırsız İnci)

Appxplore (icandy)
İsim Crab War: Idle Swarm Evolution
Paket ismi com.appxplore.crabwar
Yayıncı Appxplore (icandy)
Kateogri Adventure
Versiyon 3.43.0
Boyut 122
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Sınırsız İnci
Günceleme Tarihi
An Infinity War of Crabs. One snap… I mean tap away!
İçindekiler
Rate this post

Crab War Apk İndir, ebedi bir oyun yaratmak için düşlem yengeç yada kabuklu konseptlerini kullanan keyifli ve yaratıcı bir boşta oyundur. Oyuncunun görevi, takıma eklemek için birçok yeni varyasyon yaratarak, sayısız yükseltme yöntemiyle sağlam ve kahramanca bir yengeç ordusu oluşturmaktır. Ödül sistemleri yada patron dövüşleri şeklinde öteki birçok coşku verici içerik de oyuncuların keşfetmesi için kıymetli bir potansiyel olacak. Crab War Apk İndir, ana içerik olarak sertlik ve harp unsurlarını kullanmasına rağmen, temposu yavaş ve rehavet dolu.

İlk aşamalarda, oyuncuların temel hasarı vermek için devamlı olarak ekrana tıklamaları icap eder ve ne kadar süratli tıklarlarsa hasar o denli mühim olur. Zamanla, oyuncular sakinleşirken yada entegre sistemler ile alakalı daha çok şey öğrenirken, boşta kalan birimlerini yükseltebilir ve savaşmalarını sağlayabilirler. Oyundaki bütün kabuklular yengeç şeklindedir, sadece muhtelif ve canlı olduklarında yürekli düşlem unsurlarına sahiptirler.

Crab War Apk İndir

Bazı temel yengeçler de benzersizdir ve muhtelif beceriler kullanabilir ve oyuncuların bütün düşmanları yok etmesi için sürüyle birleşebilirler. Gelecekte, hasım yada bağlaşık olarak daha kuvvetli ve korkulu yengeçler ortaya çıkacak ve oyuncuların savaştan sonuna kadar zevk alması için. Crab War Apk evrim sistemi ebedi derecede ilericidir ve yengeç ordusunun görünümünü devamlı olarak değiştirir yada yükseltir. Bununla birlikte, her bir birimin yükseltme değeri, her yükseltme ile kademeli olarak artacaktır, sadece bunlar oyuncunun yeni becerilerinin yada ana harp birimlerinin kilidini açacaktır.

Bu arada, ordunun toplam DPS’si listelenecek ve oyunculara en müessir ve doğru saldırılar için birçok hususi hesaplama verecek. Patron savaşları, tempoları yoğun ve şiddetli olduğundan heyecanın zirvesidir. Oyuncunun yengeçlerini yok edemeseler de, patron dövüşlerinin muayyen bir vakit sınırı vardır, bundan dolayı oyuncular kazanmak için her beceriyi yada öğeyi kullanmalıdır. Patronlar ek olarak kabiliyetleriyle majesteleri sergilerler, sadece oyuncu zayiatı en aza indirmek için zamanında reddedebilir yada reaksiyon verebilir. Dev düşlem yengeçlerle meydana getirilen amansız savaşların yanı sıra Crab War Apk İndir birçok ek içerik ve keyifli mini oyunlar yer alacak.

Crab War Apk

İçeriği çeşitlidir, bir çok oyuncunun ender öğeler yada yeni yengeç türleri elde etme şansını kontrol eder. Gelecekte, oyuncular için kademeli olarak daha çok yeni içerik açılacak ve oynanışı öteki boş oyunlardan daha muhtelif ve daha başarıya ulaşmış hale getirecek. Keşif gezileri, ana tempodan değişik harp alanlarıdır ve oynanışı daha muhtelif kılmak için değişik harp mekanikleri içerirler. Seferlerin hızı ve zorluğu da farklıdır, bundan dolayı düzgüsel savaşlara kıyasla tansiyon ve coşku unsuru mühim seviyede artar.

Bununla birlikte, ödülleri cömerttir ve her oyuncunun çabalarının karşılığını alarak ilerleme yada şahsi başarıya dayalı olarak onlara mühim iyileştirmeler sağlar. Oyuncular gelecekte daha karmaşa ve tehlikeli kampanyalara daldıkça, Crab War Apk içinde ne olduğu ve potansiyelinin daha fazlası devamlı olarak ortaya çıkacak. Öyle olsa bile, yengeçlerin konsepti, elemental ve tasarımı, oyuncunun saldırganlığını yalnızca yengeçler için geniş bir harp alanına yönlendirmek için benzersiz ve etkileyici.

Crab War Özellikler

  • 80’den fazla karmaşık şekilli yengeç evrimleşmiş olabilir.
  • Sürünüzün lideri olarak hizmet etmek için 33 farklı kraliçe yaratın.
  • 6 güçlü gücü açığa çıkarın ve onları gerçekten benzersiz kılmak için 18’e kadar farklı yetenekle değiştirin.
  • Eşi benzeri olmayan 50’den fazla zehirli sürüngen avlayın. Crab War Apk İndir
  • Ecdysis, muazzam değişikliklerle ölme ve yeniden doğma sürecidir.
  • Wildebeast’i öldürün ve efsanevi zenginliklerin avantajlarından yararlanın.
  • Zor turnuvalarda diğer insanlara karşı yarışın.
  • Gen ağacında genlerinizi değiştirebilir ve yengeçlerinizi tasarlayabilirsiniz.
  • Katil yengeç ve altın ışın gibi zorlu arkadaşlardan yararlanın.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.2
512,110 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Crab War Apk İndir (Sınırsız İnci)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram