Gravity Rider: motosiklet bmx
Icon

Gravity Rider: motosiklet bmx

Vivid Games S.a.
İsim Gravity Rider: motosiklet bmx
Paket ismi com.gravity.rider.balance.run.bike
Yayıncı Vivid Games S.a.
Kateogri Yarış
Versiyon 1.20.0
Boyut 70
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
En iyi motosiklet yarışı oyunu! Zorlu 3D pistlerde yarış ve tuzaklardan kaç
İçindekiler
Rate this post

Marşa bas! Uzayda yolculuk yap ve farklı gezegenlerde 3D yarış zorluklarının üstesinden gelerek en iyi motosiklet sürücüsü sen ol. Rakiplerini yok et, süre rekorları kır ve yarış motosikleti oyununun şampiyonu ol. Ekstrem motosiklet yarışları için bir denge motosikleti, ekstrem sürüş için bir hoverbike ve hatta profesyonel bir ATV seç.

DENGENİ KORU

Son süratle yarışı bitir ancak tümseklere, dev rampalara, asansörlere ve kıvrımlı yollara dikkat et! Bu heyecanlı motosiklet yarışı oyununda uzay motosikletini dengede tutmaya ve güvenli bir şekilde indirmeye çalış.

KIVRIMLI 3D BÖLÜMLER

Dev spirallerde, dar virajlarda ve uzun sıçramalarda gaza basarken sıkı tutun. Zorlu hareketler yap ve havada süzül. Gravity Rider’ın dinamik takip kamerası, yarış aksiyonunu en iyi açılardan göstererek diğer motosiklet yarışı oyunlarından farkını ortaya koyuyor.

GERÇEKÇİ FİZİK KURALLARINA SAHİP BİR YARIŞ MOTOSİKLETİ OYUNU

Gerçekçi fizik kurallarına dayanan oyun motorunu kendi lehine kullan: Köprüler oluşturmak için blokları sıkıştır, mega rampalarda dengeni koru ve zamanlamayı doğru yap. Gravity Rider’ı en iyi motosiklet simülatörü yapan unsurlar bunlar.

ÖLÜMCÜL TUZAKLARDAN KAÇ

Bu 3D motosiklet yarışı oyununda tehlike her yerde seni bekliyor! Finish çizgisine tek parça halinde ulaşabilecek misin? Dev lazerler, keskin ninja yıldızları ve bölümlerde her yere saçılmış kazıklardan kaçmak için yeteneklerini göster. Yarış oyununu eğlenceli kılan, karşına çıkacak olan sürprizlerdir.

HER GEZEGENE HÜKMET

Gezegenden gezegene geçerken her ortamın farklı olduğunu ve farklı motosiklet yarışı zorlukları barındırdığını göreceksin. Muhteşem manzaralarda süreleri ve rakipleri yen, özel testleri başarıyla geç.
Daha ne bekliyorsun? Ücretsiz yarış oyunumuzu hemen indir!

Download Gravity Rider: motosiklet bmx for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.2
98,560 toplam
5  
4  
3  
2  
1  

Sizin için önerilenler