Mobile Legends Apk İndir (Sınırsız Elmas) v1.6.43.6933 Download 2022
Icon

Mobile Legends Apk İndir (Sınırsız Elmas) v1.6.43.6933 Download 2022

Moonton
İsim Mobile Legends: Bang Bang
Paket ismi com.mobile.legends
Yayıncı Moonton
Kateogri Aksiyon
Versiyon 1.6.43.6933
Boyut
Gereken Sürüm Android 4.1 and up
MOD Özellikleri Sınırsız Elmas
Günceleme Tarihi
Heyecan Dolu 5v5 MOBA
İçindekiler
Rate this post

Mobile Legends Apk İndir, son zamanlarda yükselen bir oyun ve hem de birçok oyuncunun kalbinde büyük bir yer tutuyor. Belki de Arena of Valor’u esasen biliyorsunuzdur; Bu, ona oldukca benzer bir versiyon olacak fakat oldukca daha coşku verici bir oyun stiline haiz. MOBA 5v5 türüne ilk kere yeni başlayanlar ve birazcık tecrübesi olmayanlar için endişelenmeyin bu sebeple oyuna ancak birkaç kere anlaşıldıktan sonrasında alışmak kolay. Bu öğrenim oturumu, oyunda yeni olan ve oyundaki kontrollerde hemen hemen ustalaşmamış olanlar için bir öğrenim olarak tasarlanmıştır.

Oyuna ilk girdiğinizde, temel şeylerden komplekse yönlendirilmeniz için sanal bir alana götürüleceksiniz. Karakterinizi iyi mi sola, sağa yada koşarak hareket ettireceğinizi ve hatta rakiplerinizi iyi mi yeneceğinizi öğreneceksiniz. Yukarıdaki işlemleri ezberlemeniz ve arkasından maçları başlatabilmeniz için ana oyun lobisine dönmeniz ancak birkaç dakikanızı alacaktır. Bu, oyundan istifade etmek için haiz olduğunuz bütün becerileri göstermenin zamanıdır. Mobile Legends Apk İndir

Mobile Legends Apk İndir

Mobile Legends Apk İndir ilk girdiğinizde, nişancı, savuşturma yada asistan benzer biçimde pozisyonlarda oynayabilmeniz için size birkaç hususi ve en temel general sağlanacak. Her maçta eşleştirileceksiniz. 5 benlik bir ekip kurmak için öteki oyuncularla eşleşin ve rakiplerinizle savaşın. Rakibin ana evine ulaşmak için birçok zorluğun üstesinden gelmeniz ve kazanmak için kuleye saldırmanız ihtiyaç duyulan geniş bir alana götürüleceksiniz. En önemlisi, oyun, sıkıntılı rakipleri yenmek için çevik olmanızı ve birinci derslik becerilerle iyi gözlemlemenizi gerektirir.

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur. 10 saniyelik eşleşmeler ve 10 dakikalık savaşlarla takımını zirveye taşı. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm her şey parmaklarının ucunda! Mobil E-spor’da kendini burada geliştir!

Mobile Legends Apk İndir, tam aradığın bir mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş!

En yeni mobil MOBA eğlencesi seni bekliyor!

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları & 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda mücadeleni ver! 4 adet orman bölgesi, 18 adet savunma kulesi ve efsanevi 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali burada!

2. Takım Çalışması ve Strateji
Hasarları savuştur, düşman üzerinde kontrol etkileri uygula ve takım arkadaşlarına HP bas! Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarından birini seçerek takımını oluştur ve zafer için savaş. Her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman ve yüzlercesi arasından favorini bul!

3. Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı
Klasik MOBA’larda olduğu gibi herhangi bir ücret ödemeden oyna! Bu adil ve dengeli platformdaki yoğun rekabeti kazanmak için ihtiyacın olan tek şey beceri ve strateji! “Kazanmak için Öde” yerine “Kazanmak için Oyna”.

4. Basit Kontroller & Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri tuşları ile bir usta olmak için ihtiyacın olan tek şey 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğin en kolay MOBA deneyiminin keyfini çıkar! Basit kontroller ile savaşın heyecanını doruklarda yaşa!

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Oyunlar uzadıkça savaşların şiddeti de artar. Kolayca minyon kesme ve hızlıca ekipman satın alma deneyimi sadece burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda destansı mobil MOBA deneyimi yalnızca bir cep telefonu uzağında!

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBA’da internet kesilmesi, takım arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak anlamına gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bang’deki stabil ağ sayesinde bağlantın kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp savaşa kaldığın yerden devam edebilirsin! Çevrimdışı kalındığı o süre boyunca 5v4 durumunun önüne geçmek için akıllı yapay zekamız takımına eşlik edecek!

ÖNEMLİ NOT: Mobile Legends: Bang Bang’i indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir, fakat bazı oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, Google Play uygulama mağazasındaki ayarlar kısmından satın alımlar için şifre koruması ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Hizmet Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız gereğince Mobile Legends: Bang Bang’i indirebilmek veya oynayabilmek için 12 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Bize Ulaş
Oyun sırasında karşılaşabileceğin her türlü problemde sana yardımcı olması üzere oyundaki [Müşteri Hizmetleri] butonu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsin. Mobile Legends: Bang Bang hakkındaki tüm düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz:

Müşteri Hizmetleri E-postası: mobilelegendsgame@moonton.com
Instagram: @mobilelegendsgamestr
YouTube: https://www.youtube.com/c/MobileLegendsBangBangTürkiye5v5MOBA

Download Mobile Legends Apk İndir (Sınırsız Elmas) v1.6.43.6933 Download 2022 for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.1
30,530,274 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Mobile Legends Apk İndir (Sınırsız Elmas) v1.6.43.6933 Download 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram